Vážení zákazníci, S platností od 15.3.2020 dočasně pozastavujeme možnost nákupu na dobírku. Rozhodli jsme se na základě několika věcí. Zásilkovna přijímá na svých výdejních místech pouze platbu kartou a ne všichni naši klienti tento způsob platby používají, a zároveň se snažíme vyjít vstříct i zásilkovně a zrychlit způsob výdeje zásilek. Nevíme, jak se bude nadále vyvíjet situace budeme se snažit stále zachovat provoz našeho eshopu, doufáme ,že se jedná pouze o krátké opatření ,které jak jen to bude možné zrušíme. Věřím že nás pochopíte a podpoříte jsme s Vámi již 7 let Doplnění/16.3.2020/ : Vzhled vyhlášení karantény v ČR Vám prosíme o trpělivost z doručením Vašich zásilek. Budeme s ohledem na tuto situaci odesílat zásilky 1x2 týdně.Věřím ,že to pochopíte a přejeme nám všem pevné nervy a hlavně zdraví. https://blog.zasilkovna.cz/aktualni-situace/ Tým levnasemena.cz

KARFIOL ROMANESCO NATALINO /200 SEMEN/

Kód: KF1
25 Kč
Skladem (> 5 ks)

Brassica  oleracea L. var. botrytis

Detailní informace

Detailní popis produktu

Impozantní květák Romanesco Natalino patří mezi italské odrůdy středně raného květáku, která se charakterizuje pevnými růžicemi pyramidového tvaru připomínající shluky krystalů. Růžice má nezaměnitelnou žlutozelenou barvu, je velice jemná, chutná ( bez hořkosti s lehce ořechovým nádechem) a vhodná jak pro přímé použití, tak i pro další zpracování (konzervace, zmrazení). Obsahuje řadu vitamínů (B, C a K), preferuje se ve zdravé výživě a kyselina listová obsažena v rostlině, která pomáhá metabolizovat železo, je velmi prospěšná pro lidí trpící anémií.

Tuto odrůdu lze pěstovat jak venku tak i ve skleníku, praktikuje se výsev pro letní a podzimní sběr. Rostlina preferuje slunné místo, přiměřenou zálivku a půdu bohatou na humus.

Výsev pro letní sběr: únor až duben, předpěstované rostliny v březnu až dubnu přesadíme do skleníku, venkovní výsadba je v květnu.

Výsev pro letní sběr: květen až polovina června, předpěstované rostliny v červenci přesadíme do skleníku nebo venku.

Sběr podle doby výsadby je červen až počátek října.

Doporučovaná teplota pro klíčení je 18 – 20°C .

Sadíme do sponu 30 x 50 cm

 

Balení 1 gram /cca 200 semen/

Doplňkové parametry

Kategorie: Exotická zelenina a ostatní
Hmotnost: 0.005 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: