RAJČE ŽLUTÉ ODRŮDA YELLOWSTONE, TYČOVÉ /130 SEMEN/

Kód: RX4
39 Kč

Solanum Lycopersicum L.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žlutá odrůda rajčat YELLOWSTONE se řadí mezi středně rané odrůdy rajčat, Patří mezi plodivé odrůdy, kdy plody jsou velmi velké, mají pravidelný, lehce žebrovaný tvar, váhu do 250 gramů a jsou velmi aromatické s výbornou chutí.

Plody jsou intenzívně žluté.

Využití: přímá konzumace, jako příloha k jídlům, jako salát, k běžnému zpracování nakládání do různých nálevů, tepelné zpracování. Často se užívá jako steakové rajče ke grilování.

Pěstitelsky je tato odrůda vhodná jak pro venkovní pěstování, tak i v sklenících či fóliovnících. Vyséváme doma od března, pro klíčení potřebují vyšší teploty 23-27 stupňů C, předpěstované sazeničky sadíme do květináče či na zahradu od konce května. Jako všechna rajčata vyžaduje odrůda slunné stanoviště, dobrou zálivku (ráno nebo večer, ke kořenům, nikdy na listy) a přihnojování nejlépe organickými hnojivy (nepřehánět s dusíkatými hnojivy).

Setba: semena do skleníků od poloviny března až do konce května, venkovní sadba již předpěstovaných sazenic přímo do půdy - od konce května. Lze zasít přímo do půdy, ale od konce května. Rozestupy: 70 cm x 50 cm

Sběr: konec polovina až říjen, dle výsevu

Balení 0,3 gramu cca 130 semen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: