Vážení zákazníci, S platností od 15.3.2020 dočasně pozastavujeme možnost nákupu na dobírku. Rozhodli jsme se na základě několika věcí. Zásilkovna přijímá na svých výdejních místech pouze platbu kartou a ne všichni naši klienti tento způsob platby používají, a zároveň se snažíme vyjít vstříct i zásilkovně a zrychlit způsob výdeje zásilek. Nevíme, jak se bude nadále vyvíjet situace budeme se snažit stále zachovat provoz našeho eshopu, doufáme ,že se jedná pouze o krátké opatření ,které jak jen to bude možné zrušíme. Věřím že nás pochopíte a podpoříte jsme s Vámi již 7 let Doplnění/16.3.2020/ : Vzhled vyhlášení karantény v ČR Vám prosíme o trpělivost z doručením Vašich zásilek. Budeme s ohledem na tuto situaci odesílat zásilky 1x2 týdně.Věřím ,že to pochopíte a přejeme nám všem pevné nervy a hlavně zdraví. https://blog.zasilkovna.cz/aktualni-situace/ Tým levnasemena.cz

SLUNEČNICE OKRÁSNÁ VANILA ICE OKURKOLISTÁ /70 SEMEN/

Kód: SL24
25 Kč
Skladem (> 5 ks)

Helianthus debilis

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slunečnice patří mezi nejoblíbenější zahradní květiny. Barevná škála a různé variace přímo vybízejí k vytváření kombinací z těchto odrůd.

Tady Vám představujeme nepříliš známou, novou odrůdu VANILLA ICE, která patří mezi menší. Tato až 100 cm vysoká odrůda se vyznačuje tím, že má vanilkově bílé květy velikosti 8-12 cm a charakteristický hnědý střed květu.

 

Semena nejsou určena pro konzumaci, protože jsou velmi drobná, mohou ale posloužit ptáčkům.

Jedná se o ideální balkonovou slunečnici, pěstování v květináči je samozřejmostí. Používá se také k vytváření zahradních dekoraci v kombinaci s jinými květy nebo jako řezaná květina pro květinové vazby či do vázy. Velmi dobře vypadá v kombinaci se žlutými slunečnicemi.

 

Pěstování:

Tato jednoletá rostlina vyžaduje úrodnou půdu, která je hluboce zkypřená.

Vyžaduje slunné stanoviště.

 

Setba: semena do půdy duben až červen, na balkon možno předpěstovat od února a následně rozsadit. Použijeme lůžkový výsev 3 – 5 semen, slabší rostliny odstraníme.

Květenství: červenec až říjen

Výška rostliny: 80 - 100 cm

 

Balení 0,5 gramu cca 70 semen

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena okrasných květin
Hmotnost: 0.005 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: