Vážení zákazníci, S platností od 15.3.2020 dočasně pozastavujeme možnost nákupu na dobírku. Rozhodli jsme se na základě několika věcí. Zásilkovna přijímá na svých výdejních místech pouze platbu kartou a ne všichni naši klienti tento způsob platby používají, a zároveň se snažíme vyjít vstříct i zásilkovně a zrychlit způsob výdeje zásilek. Nevíme, jak se bude nadále vyvíjet situace budeme se snažit stále zachovat provoz našeho eshopu, doufáme ,že se jedná pouze o krátké opatření ,které jak jen to bude možné zrušíme. Věřím že nás pochopíte a podpoříte jsme s Vámi již 7 let Doplnění/16.3.2020/ : Vzhled vyhlášení karantény v ČR Vám prosíme o trpělivost z doručením Vašich zásilek. Budeme s ohledem na tuto situaci odesílat zásilky 1x2 týdně.Věřím ,že to pochopíte a přejeme nám všem pevné nervy a hlavně zdraví. https://blog.zasilkovna.cz/aktualni-situace/ Tým levnasemena.cz

ZELENÉ ZVONKY, NETRADIČNÍ TVAR I BARVA /120 SEMEN/

Kód: IRIZ1
25 Kč
Skladem (> 5 ks)

MOLUCELLA LAEVIS

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud chcete svou zahradu oživit něčím, co nemá každý, tak IRSKÉ ZELENÉ ZVONKY jsou ta správná volba! Patří mezi květiny, které přitáhnou zrak jak svou barvou, tak i tvarem zvonků. Uprostřed kalichu je malá, bílá kytička, která pěkně kontrastuje se zelenou barvou zvonku.

Tato rostlina dosahuje od 50 do 80 centimetrů výšky a vyniká zelenými kalichy, kterých je na jednom stonku velmi mnoho.Jelikož kromě zahrádky lze použít rostliny jako živé dekorace do vázy nebo do květinových vazeb a také je lze nasušit, takže může zkrášlovat Váš domov po celý rok.

Sadíme v rozestupech 30x30 cm, a to buď předpěstované rostlinky nebo přímo do půdy v květnu. Vyžaduje slunečné stanoviště a suchou, nikoliv vysušenou půdu, takže není nutno často zalévat.Tato jednoletá rostlina se vyznačuje poměrně dlouhou dobou květenství, protože kvete od července až do září až října.

BALENÍ OBSAHUJÍCÍ 1gr /cca 120-140 semen/

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena okrasných květin
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: