RODINNÁ směs bylinky mix na čerstvé listy / 800 SEMEN/

Kód: NB7A
Novinka Tip
29 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Novinku na našem trhu – RODINNÝ mix bylinek na čerstvé zelené listy. Tato kompozice obsahuje semena rostlin pro běžné použití na saláty, přílohy, na chlebíčky …. Prostě zdravá zelenina ke každodennímu využití. Mix obsahuje listový salát červený i zelený, rukolu, polníček a endivii (méně známá, ale velmi zdravá a organismu prospěšná bylina). Mix čerstvých listů je velmi vhodný na doplnění zeleninových salátů, doplněk k pečivu, příloha teplých i studených jídel, součást osvěžujících nápojů nebo jako jednoduchý a chutný bylinkový salát.

Stačí květináč, zemina a trochu péče v podobě zálivky. A již za pár týdnů se může naše kuchyně těšit na dodávku čerstvých listů či lodyh salátu červeného i zeleného, rukoly, polníčku a endivie. Ideální pro zimní a přechodná období, kdy máme nedostatek vitamínů a zelenina v obchodech je za vysoké ceny.

Pěstování:

Připravíme si květináče a zeminu, kterou nasypeme do květináčů. Semena kobercově vysejeme na zeminu a přisypeme tenkou vrstvou zeminy na výšku 0,5 cm, lehce udusáme a zalijeme. Zavlažujeme a udržujeme vlhkost, můžeme vlhčit pomoci rozprašovače, aby zemina neproschla a došlo ke zdárnému klíčení semen. Za 3-4 týdny povedeme první sběr, kdy rostliny dosáhnou velikosti 8-10 cm. Listy rychle dorůstají, proto je máme po ruce vždy, kdy je potřebujeme. Setba je celoroční.

 Balení 2 gramy cca 800 semen mix

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena bylinek a léčivek
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: