RAJČE ZAKRSLÉ ODRŮDA TINY TIM /12 SEMEN/

Kód: RC44
29 Kč

Solanum lycopersicum

Detailní informace

Detailní popis produktu

*Představujeme Vám JEDNU Z NEJOBLÍBENĚJŠÍCH ZAKRSLÝCH RAJČAT TINY TIN , která patří mezi BALKONOVÁ TRUHLÍKOVÁ RAJČATA, což ale nebrání také pěstování na zahradě či fóliovníku. Tato zakrslá, velmi raná odrůda nepotřebuje oporu. Keříky jsou charakteristické malým vzrůstem – kolem 30-35 cm. Vyniká velmi krátkou dobou zraní plodů, které je mezi 50-60 dny. Odrůda dobře snáší jarní výkyvy v počasí.

*Speciálně vyšlechtěná odrůda je velmi plodná, zabírá málo místa a do většího truhlíku vejdou 3-4 rostliny. V klidu můžete pěstovat i na okenním parapetu, bude zajímavým kontrastem s ostatními květinami. Odrůda TINY TIM se stala doslova hitem mezi balkonovými rajčaty.Plody řadíme mezi cherry rajčata, je jich na tak malém keři hodně, jsou kulaté a mají hezkou sytě červenou barvu. Plody jsou velmi chutné, šťavnaté.Pěstitelsky je tato odrůda nejvíce vhodná pro venkovní pěstování na balkonech, bez problémů lze pěstovat ve sklenících či fóliovnících.

*Setba: semena před výsevem namočíme na 18-24 hodin ve vlažné vodě. Semena sadíme na sazeničky pro venkovní výsadbu od poloviny března do poloviny dubna, venkovní sadba již předpěstovaných sazenic přímo do půdy - polovina května až polovina června. Použijeme standardní pěstitelský substrát, který je propustný ale zároveň udržuje vlhko. Pro klíčení je důležitá teplota, dodržujeme teplotní rozpětí 20 - 25°C. Semena sejeme na hloubku 1 cm.

Rozestupy pro venkovní pěstování: 20-25 cm x 50-60 cm

Balení 12 semen

Doplňkové parametry

Kategorie: Rajčata
Hmotnost: 0.005 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: