RAJČE HARZFEUER F1 HYBRID ČERVENÉ TYČ. /150 SEMEN/

Kód: RC589
29 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Lycopersicon esculentum

Detailní informace

Detailní popis produktu

Populární tyčová odrůda rajčat HARZFEUER F1 Hybrid se řadí mezi velmi rané odrůdy rajčat, doba zraní je 70-80 dnů. Je celoevropský oblíbena, protože je možno ji bez problémů pěstovat jak ve skleníku, tak i na poli. Odrůda je vitální a nejsou a odolná k nemocem .Zralé plody mají typický rajčatový tvar, mají krásnou červenou barvu a mají velmi chutnou a pevnou dužinu a nejsou přílišně vodnaté. Chuť mají příjemně sladkou s výraznou vůní. Středně veliké plody dosahuji váhy do 100 gramů.

Vytvářejí hrozny, které mají kolem 10 plodů. Zralé plody jsou sytě červené.

Lze použít také jako příloha k jídlům, jako salát, k přímé konzumaci i k běžnému zpracování. Hodí se také na  zavařování.

Dekoratívní keříky dorůstají do výšky 160 cm. Vyséváme doma od března, předpěstované sazeničky sadíme do květináče či na zahradu od konce května

Jako všechna rajčata vyžaduje odrůda slunné stanoviště, dobrou zálivku (ráno nebo večer, ke kořenům, nikdy na listy) a přihnojování nejlépe organickými hnojivy (nepřehánět s dusíkatými hnojivy).

 

Balení obsahuje návod k použití v podobě obrázků

Pěstování:

Před vysazením doporučujeme namočit na 12 - 24 hodin ve vlažné vodě.

Setba: semena do skleníků od poloviny března až do konce května, venkovní sadba již předpěstovaných sazenic přímo do půdy - od konce května. Lze zasít přímo do půdy, ale až od poloviny května.

Rozestupy: 80 cm x 60 cm

Sběr: červenec až  září

Balení 0,5 gramu cca 150 semen

Doplňkové parametry

Kategorie: Rajčata
Hmotnost: 0.005 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: