Vážení zákazníci, S platností od 15.3.2020 dočasně pozastavujeme možnost nákupu na dobírku. Rozhodli jsme se na základě několika věcí. Zásilkovna přijímá na svých výdejních místech pouze platbu kartou a ne všichni naši klienti tento způsob platby používají, a zároveň se snažíme vyjít vstříct i zásilkovně a zrychlit způsob výdeje zásilek. Nevíme, jak se bude nadále vyvíjet situace budeme se snažit stále zachovat provoz našeho eshopu, doufáme ,že se jedná pouze o krátké opatření ,které jak jen to bude možné zrušíme. Věřím že nás pochopíte a podpoříte jsme s Vámi již 7 let Doplnění/16.3.2020/ : Vzhled vyhlášení karantény v ČR Vám prosíme o trpělivost z doručením Vašich zásilek. Budeme s ohledem na tuto situaci odesílat zásilky 1x2 týdně.Věřím ,že to pochopíte a přejeme nám všem pevné nervy a hlavně zdraví. https://blog.zasilkovna.cz/aktualni-situace/ Tým levnasemena.cz

OKURKA OCTOPUS F1 HYBRID 20 SEMEN

Kód: OKU87
23 Kč
Skladem (> 5 ks)

Cucumis sativus L.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odrůda OCTOPUS F1 HYBRID patří velmi dobře plodivé, venkovní středně rané odrůdy.  

Plody jsou podlouhlé, poměr délky a šířky plodu je 3:1, takže nejsou baculaté, mají intenzivně zelenou kůrku s malými bradavkami, kterých není příliš mnoho. Na plodu jsou charakteristické světlejší pruhy, které jdou od stopky do ztracena. Odrůda se vyznačuje dobrou životností, velkým a rychlým přírůstkem zelené hmoty a prodlouženým obdobím pro sběr plodů. Chuťově vynikající.

Odrůdu taktéž charakterizuje vysoká odolnost vůči suchu, okurka je velmi odolná vůči většině nemocí či plísní, které okurky běžně napadají zejména proti plísní okurkové, plísní pravé, okurkové černi a ostatním ektoparazitům. Odrůda je pro své široké využití velmi populární a je přímo určená pro další domácí i komerční zpracování jak pro přímé použití tak i nakládání či kvašení.

Velké plody lze použít na kvašáky nebo do salátů. Jinak je použití jako každé jiné okurky.

 Setba: 2-3 semena do jednoho důlku, přímo do půdy, počátek května, až druhá polovina resp. do konce června

Rozestupy: 80-120 cm  x  10-15 cm

Sběr: červenec až srpen

Balení obsahuje návod k použití v podobě obrázků

Balení 20 semen

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Okurky
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: