OKURKA TESSA F1 hybrid salátová /100 SEMEN/

Kód: OKTES
35 Kč

Cucumis sativus L.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme Vám odrůdu okurky salátové TESSA F1, která je vhodná jak pro pěstování v poli, tak do skleníků. Patří mezi vysoce plodící odrůdy, patří mezi nejchutnější a je velice chutná. Je velmi odolná vůči nemocem a plísním, tudíž nevyžaduje nějakou zvláštní chemickou ochranu.

Vyznačuje se rychlým a silným růstem a množstvím plodů, které jsou střední velikosti, podlouhlé a mají 18 - 22 centimetrů délky. Okurka je válcovitá, bez žebrování, intenzívně zelená s tenkými, velmi jemnými proužky světle zelené barvy. Slupka okurky nemá hořkou příchuť. Okurka při dozrávání nežloutne, jako řada jiných okurek a dlouho uchovává své vynikající chuťové vlastnosti, pro které je vyhledávána zejména do salátů, k přímé konzumaci nebo k zmrazování, lze ji také zavařovat resp. tepelně zpracovávat nebo naopak zamrazit.

Setba: 2-3 semena do jednoho důlku, přímo do půdy, počátek období pro přímou setbu je polovina května. Pro pěstování je ideální propustná půda s dobrým obsahem živin, nicméně spokojí se s chudší půdou.

 

Rozestupy: 80-100 cm  x  10 - 20 cm

Sběr:  červenec až září

Balení obsahuje návod k použití v podobě obrázků

Balení 3 gramy  tj.  95 - 100 semen

Doplňkové parametry

Kategorie: Okurky
Hmotnost: 0.005 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: