OKURKA IBIS F1 HYBRID /90 SEMEN/

Kód: OK14
32 Kč

Cucumis sativus L.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výborná, raná okurka IBIS F1 HYBRID je velmi vitální a dobře plodivá odrůda Tento druh okurky vynikajícím způsobem snáší nízké teploty během rašení a raného růstu. Poskytuje vysoký raný výnos.

Plody jsou středně dlouhé, nepřevislé, bez hořkosti a s malou semennou komůrkou. Barva zralých plodů přechází od tmavší zelené u úponu po světlejší ke špičce a má výraznější barevné rýhování světle zelení barvy. Nemají sklon k nadměrnému hrubnutí. Odrůda se vyznačuje velkým a rychlým přírůstkem zelené hmoty. Chuťově vynikající.

Tato odrůda se silnou vitalitou a velmi vysokou tolerancí k houbovým chorobám včetně plísně. Odrůda je pro své široké využití velmi populární a je přímo určená pro další domácí i komerční zpracování kvašením, nakládáním do sladkokyselého nálevu nebo jako nakládané malé okurky. Taktéž lze využít pro přímou konzumaci, do nápojů nebo do salátů.

Čerstvé okurky jsou výborné pro redukční diety, protože kromě velkého obsahu vody mají řadu minerálních složek jako draslík, vápník, hořčík a také řadu vitamínů. Chuť je vynikající a velmi dobře v letních měsících osvěží.

Ideální pro pěstování je dobře vyhnojená půda, která není kyselá. Jako všechny okurky vyžaduje dostatek vlahy.

Setba: 2-3 semena do jednoho důlku, přímo do půdy, polovina května až do konce června

Rozestupy: 80-100 x 10-15 cm

Sběr: červenec až září

Balení 3 gr. cca 90 SEMEN

Doplňkové parametry

Kategorie: Okurky
Hmotnost: 0.015 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: