Vážení zákazníci, S platností od 15.3.2020 dočasně pozastavujeme možnost nákupu na dobírku. Rozhodli jsme se na základě několika věcí. Zásilkovna přijímá na svých výdejních místech pouze platbu kartou a ne všichni naši klienti tento způsob platby používají, a zároveň se snažíme vyjít vstříct i zásilkovně a zrychlit způsob výdeje zásilek. Nevíme, jak se bude nadále vyvíjet situace budeme se snažit stále zachovat provoz našeho eshopu, doufáme ,že se jedná pouze o krátké opatření ,které jak jen to bude možné zrušíme. Věřím že nás pochopíte a podpoříte jsme s Vámi již 7 let Doplnění/16.3.2020/ : Vzhled vyhlášení karantény v ČR Vám prosíme o trpělivost z doručením Vašich zásilek. Budeme s ohledem na tuto situaci odesílat zásilky 1x2 týdně.Věřím ,že to pochopíte a přejeme nám všem pevné nervy a hlavně zdraví. https://blog.zasilkovna.cz/aktualni-situace/ Tým levnasemena.cz

OKURKA ODRŮDA „SOPLICA“ F1 HYBRID Výborná odrůda na kvašáky /210SEMEN/

Kód: OKR45
29 Kč
Skladem (> 5 ks)

Cucumis sativus L.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odrůda SOPLICA F1 HYBRID patří velmi dobře plodivé, venkovní středně rané odrůdy.

Vytváří většinu ženských květů a tím pádem má vyšší plodnost.

Plody jsou kratší, nejsou baculaté, mají intenzivně zelenou kůrku s malými bradavkami,kterých není příliš mnoho. Odrůda se vyznačuje velkým a rychlým přírůstkem zelené hmoty.

Chuťově vynikající.

Tato odrůda je velmi odolná vůči většině nemocí či plísní, které okurky běžně napadají zejména proti plísní okurkové, plísní pravé, okurkové černi a ostatním ektoparazitům. Odrůdaje pro své široké využití velmi populární a je přímo určená pro další domácí i komerčnízpracování kvašením nebo jako nakládané malé okurky.

Patří mezi takzvané kvašákové odrůdy, kdy malé plody lze běžně nakládat a velké plody lze použít na kvašáky nebo do salátů. Jinak je použití jako každé jiné okurky.


Setba: 2-3 semena do jednoho důlku, přímo do půdy, počátek května, až druhá polovina resp. do konce června
Rozestupy: 80-120 cm x 15 cm
Sběr: červenec až září
Balení obsahuje návod k použití v podobě obrázků

Balení 5 gramů tj. cca 210 semen

Doplňkové parametry

Kategorie: Okurky
Hmotnost: 0.005 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: