OKRÁSNÁ JEDLÁ DÝNĚ SWEET DUMPLING /30 SEMEN/

Kód: SWDU1
39 Kč

Cucurbita pepo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejžhavější novinka ze světa dýní jedlá a zároveň okrasná odrůda SWEET DUMPLING dýně, kterou lze mít jak na konzumaci, tak i ozdobu. Tato dobře popínavá odrůda je velmi vhodná na pokrytí altánů, plotů, pergol nebo čistě jako plazivou rostlinu na zakrytí třeba pařeniště. Má jak na dýni velmi malé plody, kterých má velice hodně. Plody jsou krémově bílé, žebrované a žebrování zvýrazňuje zelená barva tohoto žebrování, která tvoří krásný kontrast se světlou barvou plodu. Kromě žebrování zelená tvoří i nahodilé skvrnky na povrchu celého plodu, což ještě umocňuje výsledný estetický dojem, proto jako dekorace vypadají plody velmi době.

Plody jsou navíc jedlé, dužina je oranžová, šťavnatá, velmi sladká a má vynikající chuť, takže plody jsou velmi vhodné k přímé konzumaci! Výborná pro zapékané mini pochoutky nebo další zpracování!

Setba: skleníkový výsev v dubnu, jinak semena sadíme přímo do půdy od května do konce června, semena položíme na plocho a lehce zatlačíme do země. Sadíme 2-3 semena na jedno místo, pak protrháme a necháme nejsilnější rostlinu Půda by měla být úrodná, vlhká obohacená o kompost. Místo by mělo být slunečné až polostín. Klíčí v teplotách od 15 do 20 stupňů C.

Rozestupy:  100 cm  x  100  cm

Sběr: srpen  až  konec října, dle doby výsevu

Balení 3 gramy cca 30 semen

Doplňkové parametry

Kategorie: Tykve a Dýně
Hmotnost: 0.007 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: