Vážení zákazníci, S platností od 15.3.2020 dočasně pozastavujeme možnost nákupu na dobírku. Rozhodli jsme se na základě několika věcí. Zásilkovna přijímá na svých výdejních místech pouze platbu kartou a ne všichni naši klienti tento způsob platby používají, a zároveň se snažíme vyjít vstříct i zásilkovně a zrychlit způsob výdeje zásilek. Nevíme, jak se bude nadále vyvíjet situace budeme se snažit stále zachovat provoz našeho eshopu, doufáme ,že se jedná pouze o krátké opatření ,které jak jen to bude možné zrušíme. Věřím že nás pochopíte a podpoříte jsme s Vámi již 7 let Doplnění/16.3.2020/ : Vzhled vyhlášení karantény v ČR Vám prosíme o trpělivost z doručením Vašich zásilek. Budeme s ohledem na tuto situaci odesílat zásilky 1x2 týdně.Věřím ,že to pochopíte a přejeme nám všem pevné nervy a hlavně zdraví. https://blog.zasilkovna.cz/aktualni-situace/ Tým levnasemena.cz

KORIANDR SETÝ- Coriandrum sativum /240 SEMEN/

Kód: BL8
29 Kč
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

*Koriandr je jednoletá bylina, která je nenáročná na pěstování. Vzrůstem připomíná kopr nebo anýz. Listy má členěné, kvete v červnu a červenci a jeho dvounažky slouží jako koření. Dorůstá výše 40 cm, v příznivých podmínkách může být i podstatně vyšší. Pokud je bylinka šťavnatá a má zelené listy, má neobyčejně intenzivní chuť i vůni. Když bílé okvětní lístky koriandru uvadají, vyvíjejí se semena.Ta jsou kulatá, jako pepř. Když semena dozrávají a dostávají zlatohnědou barvu, začínají vonět po švestkách a pomerančích. V tomto stavu je koriandr oblíbeným kořením a nepostradatelnou součástí všech kořenících směsí. Lehce rozemletými semeny se koření pečivo a sladkosti.

*Semena je nejlépe vysévat postupně v několika po sobě jdoucích termínech. Získáte tím přísun čerstvých listů, které se sbírají ještě dříve, než se vytvoří květy. Lze vysévat do většího květináče a listy používat jakmile jsou dobře vyvinuté. Pro sběr semen je nejlepší výsev na záhon, protože potřebuje hlubší vrstvu zeminy. Koriandr roste na plném slunci v úrodné a lehké půdě.

Setba: přímo do půdy, nejlepší je období březen – duben, lze vysévat až do začátku června Rozestupy: 40 cm x 30 cm
Sběr plodů : venkovní srpen až září
Balení obsahuje návod k použití v podobě obrázků

Balení 2 gramy cca/240 semen/

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena bylinek a léčivek
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: