Vážení zákazníci, S platností od 15.3.2020 dočasně pozastavujeme možnost nákupu na dobírku. Rozhodli jsme se na základě několika věcí. Zásilkovna přijímá na svých výdejních místech pouze platbu kartou a ne všichni naši klienti tento způsob platby používají, a zároveň se snažíme vyjít vstříct i zásilkovně a zrychlit způsob výdeje zásilek. Nevíme, jak se bude nadále vyvíjet situace budeme se snažit stále zachovat provoz našeho eshopu, doufáme ,že se jedná pouze o krátké opatření ,které jak jen to bude možné zrušíme. Věřím že nás pochopíte a podpoříte jsme s Vámi již 7 let Doplnění/16.3.2020/ : Vzhled vyhlášení karantény v ČR Vám prosíme o trpělivost z doručením Vašich zásilek. Budeme s ohledem na tuto situaci odesílat zásilky 1x2 týdně.Věřím ,že to pochopíte a přejeme nám všem pevné nervy a hlavně zdraví. https://blog.zasilkovna.cz/aktualni-situace/ Tým levnasemena.cz

ZVONEK ZAHRADNÍ MIX BAREV /800 SEMEN/

Kód: YVO8
Novinka Tip
25 Kč
Skladem (> 5 ks)

Campanula medium

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvonek zahradní prostě na zahradě musí být. Tato vysoce dekorativní odrůda zvonků patří mezi dvouleté rostliny s velkými, modrými, bílými, růžovými, a fialovými květy ve tvaru zvonu. Dosahuje výšky v rozpětí 40-90 cm, kdy výrazně záleží na stanovišti a kvalitě půdy. Kvete druhým rokem od června do konce srpna. Barevný mix nabízí vysokou škálu barev a vytváří efektní podívanou. Zvonek zahradní je hojně používán jako řezaná květina.

Pěstování:

Tato rostlina vyžaduje spíše slunné stanoviště. Půda propustná, středně vlhká, nejlépe hlinitopísčitá půda.

Setba: Semena se vysévají od konce května do pařeniště, možno již předpěstovat brzy na jaře. Před výsevem smíchejte s pískem a zasejte do záhonu. Semena nezakrývejte půdou. Výsev semen by neměl být příliš hustý. Vzešlé rostliny se přepichují do sponu 20 x 20 cm. Ideální teplota ke klíčení je 15 – 18 °C. Doba klíčení se obvykle pohybuje okolo 21 dní, může to trvat i déle, dle aktuálních podmínek. Na stanoviště se sazenice vysazují koncem srpna nebo v první polovině září.

Květenství: červenec až srpen

Rozestupy:  20x20 cm

Balení 0,5gr /cca 800 semen/

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena okrasných květin
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: