ŘEDKVIČKA ODRŮDA „KRÁSA“ 900 SEMEN

Kód: MN9
27 Kč

Raphanus savitus

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabízíme Vám typicky českou, středně ranou odrůdu oblíbených ředkviček odrůda KRÁSA. Tato rychle rostoucí odrůda je již v obchodní velikosti po 30 dnech!!! Vydrží bez problému od mínus 4 stupně C a dobře roste i v teplotách 12- 14 stupňů C, takže ji lze sázet jak na jaro, tak i na podzim. Kořen má hezký, ředkvičkový typický kulovitý tvar ohňově červené barvy o průměru 2, 5 – 4 cm. Dužina je skleněně bílá a má velice jemnou chuť. Má mnoho vitamínů a minerálů, s ohledem na nízkou kalorickou hodnotu je výborná pro shazování přebytečných kilogramů. Velkým kladem je, že dužina je kompaktní, nepraská a nemrchatí.

Tato odrůda se velmi dobře hodí pro pěstování na zahradách a ve fóliovnících si sami určíte, kdy budete sklízet, protože ji můžete sadit v podstatě celou sezónu. Pro dosažení ideálního výsledku saďte postupně, co 14 dnů, a budete mít po celé sklízecí období vždy ředkvičku po ruce a předejdete stavu, kdy najednou máte hooodně zralých ředkviček a pak nic.

Setba: semena sadíme do fóliovníku konec února – březen, přímo do půdy konec března do poloviny května, druhá sadba v srpnu až září

Rozestupy: doporučujeme při zahradním pěstování 15-20 cm x 2 – 3 cm

Sběr: konec dubna až červen, září až říjen

BALENÍ 10 gr. /cca 900 semen/

Doplňkové parametry

Kategorie: Ředkvičky
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: