RAJČE OR PERA D'ABRUZZO tyčové /130 SEMEN /

Kód: RX7
29 Kč

Solanum lycopersicum

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odrůda rajčat OR PERA D'ABRUZZO se řadí mezi velmi originální středně rané odrůdy rajčat, doba zraní je 70-80 dnů. Je velmi oblíbena, protože je možno ji bez problémů pěstovat jak ve skleníku, tak i na poli. Odrůda je vitální a odolná k nemocem a nepříznivým povětrnostním podmínkám. Zralé plody mají typický rajčatový tvar, plod vytváří 6 – 7 hrubých žeber a je hruškovitého tvaru. Zralé mají krásnou červenou barvu. Jsou šťavnaté, mají velmi chutnou, masitou a pevnou dužinu a nejsou přílišně vodnaté. Chuť mají příjemně sladkou. Veliké plody dosahuji váhy 250 – 300 gramů.

Lze použít také jako příloha k jídlům, jako salát, k přímé konzumaci i k běžnému zpracování. Plátky plodů jsou vhodné ke grilování.

Dekoratívní keříky dorůstají do výšky 170 - 200 cm a vyžadují podporu. Vyséváme doma od března, předpěstované sazeničky sadíme do květináče či na zahradu od konce května

Jako všechna rajčata vyžaduje odrůda slunné stanoviště, dobrou zálivku (ráno nebo večer, ke kořenům, nikdy na listy) a přihnojování nejlépe organickými hnojivy (nepřehánět s dusíkatými hnojivy).

Pěstování:

Před vysazením doporučujeme namočit na 12 - 24 hodin ve vlažné vodě.

Setba: semena do skleníků od počátku března až do konce května, venkovní sadba již předpěstovaných sazenic přímo do půdy - od konce května. Lze zasít přímo do půdy, ale až od poloviny května.

Rozestupy: 60 cm x 50 cm

Sběr: červenec až září

Balení 0,5 gramu cca 130 semen

Doplňkové parametry

Kategorie: Rajčata
Hmotnost: 0.005 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: