ITALSKÁ CIBULE LONG RED FLORENCE ČERVENÁ/100 SEMEN/

Kód: CIB6
29 Kč
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

*Červená cibule odrůda LONG RED FLORENCE patří mezi italské dědictví – je tam dlouhodobě používaná a patří mezi nejpopulárnější odrůdy v Itálii. Jak naznačuje název, jedná se o červenou, podlouhlou cibuli, která má červenou šupinu a tvar cibule je ve tvaru torpéda. Dosahuje velikosti až 12 centimetrů a do 4-5 centimetrů v průměru.Tato cibule má mírně sladkou chuť a je výborná do salátů  nebo pro přípravu různých dressingů, omáček. Tato velmi chutná červená cibule se vyznačuje velmi dobrým přírůstkem a dobrou strukturou dužiny. Možno konzumovat jak mladé cibulky, nebo nechat cibuli dozrát do plné velikosti.

*Má dobře přilnavou šupinu tmavě červené barvy, a dužina je pevná, bílo červená. Cibuli lze použít pro přímou konzumaci, pro přípravu jídel, lze bez problému zamrazit či skladovat neupravovanou, kdy velmi dlouho udržuje tvrdou a kompaktní dužinu.Doba mezi vyklíčením a sklizni je 60 -90 dnů v závislosti, zda chceme konzumovat mladé cibulky, nebo dorostlé. Jedná se o výnosnou odrůdu, která získala celosvětovou popularitu.

*Setba: semena sadíme přímo do půdy koncem dubna, lze sadit až do konce května, na hloubku 1-1,5 cm.Půda by měla být  úrodná, vlhká obohacená o kompost.Místo by mělo být slunečné až polostín.

Rozestupy:  15-20 cm  x  15  cm
Sběr: červenec až říjen

BALENÍ /100 SEMEN/

Doplňkové parametry

Kategorie: Cibule
Hmotnost: 0.005 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: