ČÍNSKÉ ZELÍ PAC-CHOI JOI-CHOI F1 HYBRID/320 SEMEN/

Kód: ZE5
27 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu


*Čínské zelí   PAC-CHOI JOI-CHOI F1 HYBRID patří mezi totální novinky na českém trhu.  V zahraničí patří mezi velmi oblíbené, a to zejména  pro chuťové vlastnosti  a pro velmi rychlý vzrůst, kdy rostliny dosahují plné velikosti tj váhy 0,5 – 1,5 kg  po 50 dnech.Rostlina sje charakteristická silnou a kompaktní rozetou a hutnými listy. Má široké využití, listy se používají do salátů, lze je také připravit jako špenát.  Tepelně zpracované celé listy nebo jen hrubou spodní část listu (podusíme) lze konzumovat obdobně jako zelené fazolové lusky.

*Čínské zelí   PAC-CHOI JOI-CHOI  se stává stále častější položkou v evropském jídelníčku. Je chuťově vynikající, má široké využití v asijské kuchyni a je vynikajícím komponentem do všech zeleninových salátů. Navíc toto zelí je velice výživné, obsahuje řadu člověku prospěšných bílkovin, aminokyselin, lizin, metionin, tripofan, prospěšné cukry, karoten, vitamín C, vápník, železo a fosfor Semena lze je vysévat přímo do půdy, nebo předpěstovat. Odrůda je sice teplomilná, ale taktéž je odolná vůči přizemním mrazíkům, vydrží  až -5 stupňů. Vyžaduje vlhké podloží.

Setba do skleníku  květen až červen, výsadba předpěstovaných rostlin  od konce června, setba přímo do půdy od poloviny července

Rozestupy:  30-35 cm x  25-30 cm
Sběr: červenec až září, dle výsevu

Balení obsahuje návod k použití v podobě obrázků

Balení 1 gram/cca. 320 semen/

Doplňkové parametry

Kategorie: Zelí a kapusta
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: