RAJČE VINTAGE WINE ŽÍHANÉ TYČOVÉ /10 SEMEN/

Kód: RAJ987
Novinka Tip
29 Kč
Skladem (> 5 ks)

Lycopersicon lycopersicum

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barevně velmi efektní (žluto oranžově červená) tyčová odrůda růžových rajčat VINTAGE WINE se řadí mezi STARÉ, PŮVODNÍ ODRŮDY (HEIRLOOM). Mají tenkou slupku, žluto oranžové s červeným žíháním červená, velké plody, kterých váha se pohybuje kolem 500 gramů. Od květenství po cca 500 g plody dozrávají cca 80 - 90 dnů. Typicky steaková odrůda s masitou a koexistentní dužinou. Patří mezi indeterminační odrůdy rajčat.  Velmi oblíbena odrůda, protože je možno ji bez problémů pěstovat jak ve skleníku, tak i na poli. Odrůda je vitální a odolná k nemocem. Zralé plody mají jemné žebrování, mají krásnou žluto oranžově červenou barvu a mají velmi chutnou a pevnou dužinu. Mají bohatou, sladkou rajčatovou chuť.

 

Lze použít také jako příloha k jídlům, jako salát, ideální k přímé konzumaci i k běžnému zpracování.

Dekoratívní keříky dorůstají do výšky cca 180 cm. Vyséváme doma od března, předpěstované sazeničky sadíme do květináče či na zahradu od konce května

Jako všechna rajčata vyžaduje odrůda slunné stanoviště, dobrou zálivku (ráno nebo večer, ke kořenům, nikdy na listy) a přihnojování nejlépe organickými hnojivy (nepřehánět s dusíkatými hnojivy).

Pěstování:

Před vysazením doporučujeme namočit na 12 - 24 hodin ve vlažné vodě.

Setba: semena do skleníků od poloviny března až do konce května, venkovní sadba již předpěstovaných sazenic přímo do půdy - od konce května. Lze zasít přímo do půdy, ale až od poloviny května.

Rozestupy: 80 cm x 60 cm

Sběr: červenec až počátek listopadu

BALENÍ 10 SEMEN

Doplňkové parametry

Kategorie: Rajčata
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: