RAJČE PINK BRANDYWINE RŮŽOVÉ TYČOVÉ/10 SEMEN/

Kód: RAJ78
29 Kč
Skladem (> 5 ks)

Lycopersicon lycopersicum

Detailní informace

Detailní popis produktu

Populární tyčová odrůda růžových rajčat BRANDYWINE se řadí mezi STARÉ, PŮVODNÍ ODRŮDY (HEIRLOOM) a je zalistovaná jako odrůda od roku 1885. Mají tenkou slupku, růžové, velké plody, kterých váha se pohybuje mezi 400 – 600 gramy. Od květenství po cca 400 g plody dozrávají cca 80 dnů. Typicky steaková odrůda s masitou a koexistentní dužinou. Patří mezi indeterminační odrůdy rajčat.  Velmi oblíbena odrůda, protože je možno ji bez problémů pěstovat jak ve skleníku, tak i na poli. Odrůda je vitální a nejsou a odolná k nemocem. Zralé plody mají vrubovaný tvar, mají krásnou růžovou barvu a mají velmi chutnou a pevnou dužinu, navíc nejsou přílišně vodnaté. Mají klasikou, jemně nasládlou rajčatovou chuť. Tato odrůda vydrží plodit až do podzimních mrazíků.

 Lze použít také jako příloha k jídlům, jako salát, ideální k přímé konzumaci i k běžnému zpracování.

Dekoratívní keříky dorůstají do výšky 156 - 210 cm. Vyséváme doma od března, předpěstované sazeničky sadíme do květináče či na zahradu od konce května

Jako všechna rajčata vyžaduje odrůda slunné stanoviště, dobrou zálivku (ráno nebo večer, ke kořenům, nikdy na listy) a přihnojování nejlépe organickými hnojivy (nepřehánět s dusíkatými hnojivy).

Pěstování:

Před vysazením doporučujeme namočit na 12 - 24 hodin ve vlažné vodě.

Setba: semena do skleníků od poloviny března až do konce května, venkovní sadba již předpěstovaných sazenic přímo do půdy - od konce května. Lze zasít přímo do půdy, ale až od poloviny května.

Rozestupy: 80 cm x 60 cm

Sběr: červenec až počátek listopadu

BALENÍ 10 SEMEN

Doplňkové parametry

Kategorie: Rajčata
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: